Nákupy 8. 6. 2013

9. června 2013 v 8:14 | Mia |  Fashion
Slíbila jsem článek o tom, co jsem si koupila, takže tady je :)
Je toho poměrně dost a za velice slušnou cenu. Byla jsem skutečně překvapená a hlavně hodně moc spokojená. Všude byly slevy a tak jsem byla v ráji - nepochopte to špatně, jen mám prostě vždycky silný pocit zadostiučinění, když nějakou věc seženu třeba za polovinu než normálně :)
Prošli jsme hodně krámů, ale protože jsem nebyla s nejlepší kamarádkou, nebyla jsem tam vůbec dlouho a nekoupila si ani polovinu věcí, co bych koupila s ní :D Ale i tak toho mám až dost, jen jsem se zaměřila až moc na vršky a kalhot mám zase omezeně... :D
Tak tedy H&M, byla jsem tam taky první...

Koupila jsem si košili bez rukávů, která tedy ve slevě nebyla, ale hrozně moc se mi líbila.. Je to asi nejdražší věc, kterou jsem si včera pořídila a stála myslím 299 Kč.
Na košile podobného stylu jsem koukala už víckrát a hrozně se mi líbí. Skutečně nechápu, že ještě žádnou nemám...

Potom tílko s maloukrajkou ve výstřihu. Taky se mi hrozně líbilo, i když jsem hodně dlouho váhala, jestli bych ho koupit měla nebo ne... Nakonec jsem to udělala :) Stálo mě 199 Kč.

Jako další potom poloprůhledné černé tílko. Tedy...dvakrát průhledné není, jen na některých místech maličko prosvítá kůže. Takhle v regálu nevypadá moc hezky, ale na těle se mi moc líbilo. Jsem skutečně spokojená :) Zaplatila jsem 129 Kč, před slevou bylo za 249 Kč.

Dále potom New Yorker, kam jsem šla s tím, že si asi nic nevyberu. Opak byl pravdou :)

Po slunečních brýlých jsem čapla až téměř u pokladny. Chytrý tah prodejců, při dlouhém čekání na zaplacení prostě koukáte kolem a hele... :D Hrozně moc se mi líbil vzor na nich a pilotky prostě zbožňuju, mám jich doma několik :) Tyhle byly za 249 Kč.

Tenhle svetr se mi šíleně líbil v jiné barevné variaci, ale bylo to tam už skutečně hodně přebrané. Moje velikost je asi nejprodávanější, takže je bohužel hned pryč, zvlášť při podobných slevách... Každopádně sotva jsem ho vyzkoušela, věděla jsem, že ho skutečně musím mít :) Původně ho prodávali za 619 Kč, já ho měla za 249 Kč.

Jako poslední je obchod, kam chodím jen krátce, ale hodně jsem si ho oblíbila. Tally Weijl...

Klasická barevná tílka... Mám jich doma spoustu a pokaždé k jiné barvě, ale prostě se hodí ke všemu a pod všechno :) Byly slevněné - z dřívější ceny 249 Kč jste zaplatili jen 129 Kč :) A potom ještě probíhala akce, že při nákupu dvou stály obě jen 199 Kč :) Takže proč ne :)

Potom krajkovaný top, který se mi šíleně líbil :) Na těle vypadá skutečně úžasně, i na mně vypadá skvěle :D O to větší mám radost, když jsem za něj dala místo 399 Kč jen 199 Kč :)

Jako poslední jsem sáhla po tomhle krátkém tričku. Jsem skutečně překvapená, nejsem na podobný styl vůbec. Ale tak nějak se mi líbilo, ani nevím proč. A bylo ve slevě...tak proč ho nevzat? :D Původní cena byla 319 Kč, cena po slevě jen 129 Kč :)

Naposledy jsme pak zašli ještě do Tesca, který na Novém Smíchově je. Z Prahy jsme jeli rovnou na dědovu oslavu, takže jsem mu chtěla ještě koupit čokoládu :)
Poohlédla jsem se tam mimo jiné po barvě na vlasy - koupila jsem si ji za 85 Kč :)

Tím tedy končí článek o nákupech :D Teď budu mít ještě narozeniny, takže v dohledné době očekávejte další článek :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.