Pozdravy od lenochoda

26. června 2013 v 22:23 | Mia |  Diary
Zdravím :)
Jenom se neuvěřitelně nudím, tak jsem se rozhodla sem přidat nějakej neuvěřitelně zbytečnej článek o sobě :D
Takže...
dneska jsem oficiálně uzavřela tenhle podělanej školní rok a na můj vkus poměrně úspěšně. Sice jsem nechtěla prozrazovat známky, ale tak proč ne... Dohromady je to na třech trojkách. Věřte mi, oproti pololetí to je ráj :D

Dál mi taky přibývá na seznamu spoustu skvělých a dobře vypadajících receptů, které jsem se zařekla, že vyzkouším. Jaké překvapení, že prostě není čas, takže jsem se k nim nedostala. Ale teď jsou prázdniny, takže si všechno vynahradím. A vy tu budete mít fotky - taková inspirace, jak to NEdělat :D Jinak to vaření mě poslední měsíce tak nadchlo, že jsem se rozhodla uskutečnit větší projekt...víc informací asi až si utřídím myšlenky a budu mít jasno co a jak.

No a naposledy...jsem teď pořád doma. Jednou prší, podruhý je moc teplo... Znáte to, klasické výmluvy lenochoda. Baví mě koukat na filmy. Teda...na filmy k druhé světové válce. Poslední dobou jsem si tolik zamilovala většinou tragické příběhy lidí poznamenané válkou... Musím jich vidět pořád víc a víc :D Takže kdyby měl někdo nějaký film, který stojí za to a je na tohle téma, můžete se o to podělit. Já na oplátku doporučuju Valkýru (sice nic moc akční, ale docela realistický, což se v dnešní době skutečně cení), Tmavomodrý svět (Do tohohle jsem se zamilovala hned, viděla jsem ho asi milionkrát a vždycky mě chytne. Dobře, je trošičku idealizovaný, ale tak...je to dojemné a tohle všechno... To k tomu patří...), Vlak dětství a naděje (je to seriál, ale vynikající) a Obsluhoval jsem anglického krále.
Tak.

Nakonec ještě doporučuju písničku, kterou miluju už strašně dlouho a pouštím ji skoro každý den. Takže tady...
No...to už by bylo asi všechno :D Na závěr fotka, za kterou se stydím až do pátého kolene, ale prostě se nudím a je to znát. Omlouvám se všem, co z toho budou mít psychickou újmu, ale musela jsem... Zapomeňte, že ta fotka existuje nebo tak... Nikdy už ji nikam jinam nezveřejním, slibuju :D :)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.