Trocha sentimentu

2. června 2013 v 6:02 | Mia |  Diary
Staring at the bottom of your glass
Hoping one day you'll make a dream last
But dreams come slow and they go so fastNevím, kde se ta nálada vzala. Možná jsem taková už od probuzení, nevím. Každopádně se cítím zvláštně. Možná se bojím, co já vím...
Abych to vysvětlila...gympl pořádá jakýsi kurz, kde budeme běhat a poznávat kytičky. Chytat broučky, brodit se v potoce. Špinaví, utahaní. Boží. Popravdě...nechtěla jsem jet, už když jsme dostali první informace. Ledová voda, žádná elektřina, mizerné jídlo (pro vegetariána určitě), žádný signál pro telefon... To snad hovoří za všechno. Naštěstí ta hrůza bude trvat jen 4 dny - od zítřejšího rána do rána pátečního.
Kdybych se nevrátila, vzpomínejte na mě v dobrém, i když pro ty, kdo moje články vůbec četl asi jako nějaká extra dobrá duše nevypadám. Nevadí :D I tak..
Kdo by se chtěl podívat, tak tohle je adresa na stránky toho střediska, kde budeme uvězněni:

No a jinak...jak bych mohla mít vůbec dobrou náladu, když je venku to, co tam je? Já vím, na tohle si asi stěžují všichni. I já toho mám dost, když se zase někdo začne bavit o počasí. Lidi si za to můžou víceméně sami. Jo, já vím, další otřepaná fráze. Ale dneska ze mě nic jiného nevybušíte. Tohle zvláštní rozpoložení prostě udělá své.

Měla bych se učit. Další celkem zbytečná informace, pořád čekám, že dostanu chuť si k tomu sednout, ale to se asi nestane. Zeměpis a angličtinu bych rozhodně zanedbávat neměla. Nechápu, kde to mám potom jako dohánět. A hlavně kdy. Až přijedeme, vsadím se, že se budu zase jen válet... Je to se mnou divný, fakt.

No, to je asi pro dnešní ráno všechno. Prosím, držte mi tam palce a myslete na mě. Budu se tam modlit ke všemu možnému :D
Jsem fakt vyděšená :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.