Červenec 2013

I'm moving out...again...

15. července 2013 v 8:14 | Mia |  Others
Přesouvám ten blog jinam. Už nevím, o čem bych měla psát kromě jídla a jen na to ten blog zaměřený být neměl. Je mi to moc líto, ale tam jsem moc spokojená a je mi fajn.
Kdo by mě chtěl dál sledovat nebo se třeba jen podívat, najdete mě tady:
Všechny moje oblíbené blogy budu sledovat i nadále :)

Zajímavé nic

12. července 2013 v 9:21 | Mia |  Photos
Tak, dneska nemám v plánu přidávat nic velkého, poslední dobou mám pořád co dělat. Dokonce ani nic extra nevařím, tudíž ani nefotím.
Nicméně...přeci jen mě šíleně moc potěšily všechny ty komentáře, je to skutečně radost číst, díky moc.
Dám sem tedy jen nějaké starší fotky, co jsem fotila. Jsou jen tři, ale na ostatních jsou jen kytky a tak a to už jsem viděla tolikrát, až by mě z toho bolely oči :D
Poslední dobou nějak podezřele sportuju, pořád jezdím na kole a dneska dokonce brusle a trampolíny. K neuvěření, já vím.
Prázdniny utíkají rychle, co? Už skoro druhý týden fuč... No...pořád máme ještě hodně času :)


... aneb jak jsem na sebe hodná :)

9. července 2013 v 10:43 | Mia |  Food
Další článek o jídle. Sakra, já si vážně nedám pokoj :D Na fotkách jsou jídla z posledních cca tří dnů.
Jinak...kolem se děje jedno velké nic. Pořád mám pocit, že každý den něco dělám a přitom se jen flákám. Každopádně jsem ale víc než odpočatá a nebývám ani znuděná, což je skutečně oproti minulým prázdninám co říct.
Myslela jsem, že bych začala psát článek na téma týdne, ale už třetí týden to není nic, na co bych chtěla nějak reagovat, takže se na to asi vykašlu.
Pořád přemýšlím o své budoucnosti. A víc než kdy jindy chci něco, proti čemu asi budou naši a proti čemu jsem snad i já sama. Achjo.. :D
No...co víc dneska napsat. Užijte si dnešek! :)

Ovesná kaše s banánem, mandlemi a čokoládou.

The Secret

7. července 2013 v 12:28 | M |  Others
Všechno, na co myslíte a co cítíte dnes,
vytváří vaši budoucnost.

Není to tak dávno, co mi byl doporučen dokumentární film s názvem The Secret - Tajemství. Zaujalo mě to natolik, že jsem si to stáhla a o několik dní později se na to i podívala. Překvapilo mě to.
Nechci znít jako zapálený člen nějaké podivné sekty, tohle není nic takového. Ani si nejsem jistá, jestli jsem to vůbec pochopila dobře.
Týká se to našeho myšlení. V podstatě je to celé o tom, že pozitivní myšlení přináší pozitivní výsledky. Jen hezky zaobalené. Myslím, že ohledně toho všeho cirkusu kolem je to docela přehnané, ale ta hlavní myšlenka je přeci naprosto uchvacující.

Těstoviny, pizza, skořice...kdo by se nezamiloval?

5. července 2013 v 9:32 | Mia |  Food
Je to se mnou skutečně hrozný, poslední dobou jsem nevyfotila nic kromě jídla nebo pár ubohých snímků na mobil, které nakonec doputovaly na instagram. Jsou to většinou jen tak náhodně pořízené fotografie věcí, které se nějak týkají mé aktivity ten daný den. Takže nic moc...
Co se týče jídla, fotím skoro neustále. Včera jsem měla tak strašně lahodný těstovinový salát (nedělala jsem ho sama, takže to bude tím :D), až jsem ho skutečně spořádala kýbl a klidně by si dala i víc, kdyby ještě něco zbylo :D
Jinak... včera jsem znovu zavítala do Ikey a pořídila si další dokonalé kořenky na svoje oříšky a semínka, plus dva krásné zelené talíře - jeden velký a druhý dezertní. Budu je potřebovat k tomu projektu, který teď chystáme, víc info přidám už docela brzy.
Zase jsem nastavila nový vzhled, ani nevím proč. Nějak se mi nic nelíbí, já nevím.. Snažím se je dělat co nejjednodušší - jednak, protože nic jiného neumím a jednak protože se mi prostě ty přeplácané nelíbí. Miluju designy bez záhlaví, tohle svým způsobem ani záhlaví není, takže... Je to divné, já vím... V nejbližší době to předělám.
Jinak jsem si včerejšek parádně užila, ani už nevím proč vlastně. Tak nějak mi to všechno utíká neuvěřitelně rychle, nechápu, jak už sakra může být skoro po prvním týdnu prázdnin. Ještě toho musím udělat tolik a jestli to půjde tímhle tempem...
No, to je asi všechno, co jsem chtěla dneska napsat. Užívejte prázdniny! :)

Pizza z tortilly...Nejlepší oběd na světě :)

Copyright and strange feelings

3. července 2013 v 20:54 | Mia |  Diary
Jo, takže píšu zase jeden ze svých hloupých článku o mé osobě :D

Ani nevím proč, možná mám prostě jen vztek a potřebuju ho nějak dostat ven nebo já nevím. Každopádně rozhodně neřeknu všechno. Nicméně...
Fotím. Teda ne nějak dvakrát profesionálně, jen se snažím, aby to tak alespoň trochu vypadalo :D A některé moje nápady zase nejsou tak špatné, i když... Ale každopádně...rozhodně mě naštve, když to tam dám a za několik dní se objeví téměř na chlup stejné, jen jinak barevné koláže...! Nejradši bych vždycky do toho monitoru kopla.
Já vím, že je divné to takhle řešit, ale tak proboha... Copak už jsou lidi tak tupí, že nevymyslí něco svého? Tak ráda bych dotyčné napsala co si o tom myslím, ale i mně je jasný, že to taky trošku přeháním a že bych vypadala hloupě... Prostě mě to jen mrzí, to je všechno :)

Každý "deníčkový" článek tady má nějakou písničku, takže dnešek nemůže být vyjímkou. Tahle mě dokáže uklidnit vždycky :)))

No...jinak se poslední dobou necítím dobře. Možná je to těmi změnami počasí - chvíli prší a pak zase pálí sluníčko... Každopádně mi začíná být venku nepříjemně a nezlepšuje to ani ta boule, co se mi udělala na noze, protože teď už si ani nemůžu vzít normální boty, aby to nezačalo bolet jako čert. Takže se prostě necítím dvakrát ve své kůži. A to jsem si libovala, jak si užiju prázdniny :D No..ještě že je teprve začátek :)

A nakonec přidávám čerstvě pořízenou fotku mě a mojí mladší sestry. Špatná kvalita a úprava, je to focené jen přes webcameru, takže se s tím skutečně nedá nic moc dělat :D
Jsem ta vepředu :D

Jinak pro dnešek všechno :) Zítra sem přidám zase nějaké jídlo a tak :) Snad budu mít nějaké fotky v lepší kvalitě, i když i o tom začínám pochybovat... Někdy mívám pocit, že snad ani nemůžu fotit na zrcadlovku... Připadá mi, že jsou ty fotky pořád horší... Ale to je zas na dlouho :D
Zatím se teda loučím :)

Mixit - the best idea ever

2. července 2013 v 8:43 | Mia |  Food
Pořád tu otravuju s tím jídlem :D Ale prostě všechno kolem toho mě tak neuvěřitelně baví :) Já nevím...začínám si dělat plány do budoucna, jako bych se tím chtěla skutečně život a přitom nevím... :D
Jsem si vědomá toho, že zacházím až příliš daleko, ale pokud bych jednou s jídlem jako takovým dokázala skutečně prorazit, oslovit širší počet lidí... Zdravá strava je odpověď na většinu problémů kolem jídla. Tím myslím anorexii i obezitu. Zastávám názor, že pokud by se lidi drželi skutečně takového stravování, oba dva problémy by vymyzely. A ne?
Poslední dobou se s tím setkávám tak často.. Čím víc, tím víc mám pocit, že proti tomu chci něco dělat...
Ale zpět k tomu, o čem měl článek správně být :)
Nedávno jsem se konečně rozhoupala k tomu, abych si na serveru www.mixit.cz nechala taky namixovat svoje vlastní müslli :) Zkoušela jsem to už strašnou dobu předtím, ale stále mě odrazovaly ty ceny... A pak jsem to prostě jednoho dne udělala :D
Balíček mi přišel včera a už dneska jsem si dala svoji první snídani v téhle režii. Je to tak výborné :D Rozhodně to za tu cenu stálo, i když si to rozhodně nebudu moct dopřávat tak často... Každopádně jsem pořídila pár fotek, takže je sem dám.
Kdo by váhal jesli objednat nebo neobjednat, rozhodně doporučuju, stojí to za to :)