Diary

Copyright and strange feelings

3. července 2013 v 20:54 | Mia
Jo, takže píšu zase jeden ze svých hloupých článku o mé osobě :D

Ani nevím proč, možná mám prostě jen vztek a potřebuju ho nějak dostat ven nebo já nevím. Každopádně rozhodně neřeknu všechno. Nicméně...
Fotím. Teda ne nějak dvakrát profesionálně, jen se snažím, aby to tak alespoň trochu vypadalo :D A některé moje nápady zase nejsou tak špatné, i když... Ale každopádně...rozhodně mě naštve, když to tam dám a za několik dní se objeví téměř na chlup stejné, jen jinak barevné koláže...! Nejradši bych vždycky do toho monitoru kopla.
Já vím, že je divné to takhle řešit, ale tak proboha... Copak už jsou lidi tak tupí, že nevymyslí něco svého? Tak ráda bych dotyčné napsala co si o tom myslím, ale i mně je jasný, že to taky trošku přeháním a že bych vypadala hloupě... Prostě mě to jen mrzí, to je všechno :)

Každý "deníčkový" článek tady má nějakou písničku, takže dnešek nemůže být vyjímkou. Tahle mě dokáže uklidnit vždycky :)))

No...jinak se poslední dobou necítím dobře. Možná je to těmi změnami počasí - chvíli prší a pak zase pálí sluníčko... Každopádně mi začíná být venku nepříjemně a nezlepšuje to ani ta boule, co se mi udělala na noze, protože teď už si ani nemůžu vzít normální boty, aby to nezačalo bolet jako čert. Takže se prostě necítím dvakrát ve své kůži. A to jsem si libovala, jak si užiju prázdniny :D No..ještě že je teprve začátek :)

A nakonec přidávám čerstvě pořízenou fotku mě a mojí mladší sestry. Špatná kvalita a úprava, je to focené jen přes webcameru, takže se s tím skutečně nedá nic moc dělat :D
Jsem ta vepředu :D

Jinak pro dnešek všechno :) Zítra sem přidám zase nějaké jídlo a tak :) Snad budu mít nějaké fotky v lepší kvalitě, i když i o tom začínám pochybovat... Někdy mívám pocit, že snad ani nemůžu fotit na zrcadlovku... Připadá mi, že jsou ty fotky pořád horší... Ale to je zas na dlouho :D
Zatím se teda loučím :)

Pozdravy od lenochoda

26. června 2013 v 22:23 | Mia
Zdravím :)
Jenom se neuvěřitelně nudím, tak jsem se rozhodla sem přidat nějakej neuvěřitelně zbytečnej článek o sobě :D
Takže...
dneska jsem oficiálně uzavřela tenhle podělanej školní rok a na můj vkus poměrně úspěšně. Sice jsem nechtěla prozrazovat známky, ale tak proč ne... Dohromady je to na třech trojkách. Věřte mi, oproti pololetí to je ráj :D

Dál mi taky přibývá na seznamu spoustu skvělých a dobře vypadajících receptů, které jsem se zařekla, že vyzkouším. Jaké překvapení, že prostě není čas, takže jsem se k nim nedostala. Ale teď jsou prázdniny, takže si všechno vynahradím. A vy tu budete mít fotky - taková inspirace, jak to NEdělat :D Jinak to vaření mě poslední měsíce tak nadchlo, že jsem se rozhodla uskutečnit větší projekt...víc informací asi až si utřídím myšlenky a budu mít jasno co a jak.

No a naposledy...jsem teď pořád doma. Jednou prší, podruhý je moc teplo... Znáte to, klasické výmluvy lenochoda. Baví mě koukat na filmy. Teda...na filmy k druhé světové válce. Poslední dobou jsem si tolik zamilovala většinou tragické příběhy lidí poznamenané válkou... Musím jich vidět pořád víc a víc :D Takže kdyby měl někdo nějaký film, který stojí za to a je na tohle téma, můžete se o to podělit. Já na oplátku doporučuju Valkýru (sice nic moc akční, ale docela realistický, což se v dnešní době skutečně cení), Tmavomodrý svět (Do tohohle jsem se zamilovala hned, viděla jsem ho asi milionkrát a vždycky mě chytne. Dobře, je trošičku idealizovaný, ale tak...je to dojemné a tohle všechno... To k tomu patří...), Vlak dětství a naděje (je to seriál, ale vynikající) a Obsluhoval jsem anglického krále.
Tak.

Nakonec ještě doporučuju písničku, kterou miluju už strašně dlouho a pouštím ji skoro každý den. Takže tady...
No...to už by bylo asi všechno :D Na závěr fotka, za kterou se stydím až do pátého kolene, ale prostě se nudím a je to znát. Omlouvám se všem, co z toho budou mít psychickou újmu, ale musela jsem... Zapomeňte, že ta fotka existuje nebo tak... Nikdy už ji nikam jinam nezveřejním, slibuju :D :)

Just for fun :)

11. června 2013 v 18:22 | Mia
Ztrácíš se před očima
rosteš jen ve vlastním stínu.
Každá další vina,
odkrývá moji vinu.

Dneska je zvláštní den, neřeknu proč, prostě to tak je. Nudím se, všechno mě štve a chci dělat spoustu věcí. Myslím na budoucnost, stydím se za přítomnost a všechno do kola :D
Nevím, prostě divný den... Nemám náladu přidávat nic extra, jen si můžete pustit písničku, o které jsem se zapřísáhla, že ji naučím své dítě, až nějaké budu mít. Protože to narozdíl ode mě bude umět zpívat :D
Jinak dneska fakt nemám náladu na to, přidávat něco extra, tak sem prostě jen tak pro srandu hodím fotku, co jsem pořídila včera večer. Nic extra, jen se mi prostě líbí, jak je ostrá a barevná :)

Když jdeš povodni naproti...

3. června 2013 v 6:32 | Mia
Dneska je den D. Bála jsem se dva měsíce v kuse. A teď je to tady. Jedeme do "přírody". Teda...jakože samozřejmě, že jedeme do přírody, ale spíš bych to slovo vyměnila za "peklo".
Není to kvůli tomu, že bych se až tak bála těch mrňavých potvor, komárů, slimáků (z těch mám fobii, takže jo, těch se skutečně hodně moc bojím) a brození se v potoce, ale...
Povodně. Samozřejmě, to středisko je za Berounkou. Blízko nějakého potoku, jmenuje se Javornice, myslím. Ten asi rozvodněný nebude, ale i tak se moc bojím.
Nikdy jsem s povodněmi do styku nepřišla. Bydlíme v celkem výhodé oblasti, žádná katastrofa tu nikdy nebyla. A rozhodně bych žádnou zažít nechtěla. O to víc se bojím teď, když jí v podstatě pojedu naproti.
Já nevím, tyhle výlety jsem nikdy neměla ráda. Jsem zvědavá, jestli vůbec přežiju... :D :S
Včera jsem celý den proseděla u zpráv. Možná, že hysterická jsem, ale prostě se moc bojím...
Ještě se ozvu s tím, jak to dopadlo. Prosím, držte mi palce.
A ještě přidávám tu strašidelnou fotku :D
http://distilleryimage11.ak.instagram.com/9a5bcb4ccc0511e28df922000a9f1991_7.jpg

Trocha sentimentu

2. června 2013 v 6:02 | Mia
Staring at the bottom of your glass
Hoping one day you'll make a dream last
But dreams come slow and they go so fast

When you're bored, start with the new blog...

25. května 2013 v 6:55 | Mia

Ahoj.
Popravdě...nudila jsem se a tak se už po sté snažím znovu blogovat.
Nechci mít plnou pusu keců, že sem už budu skutečně chodit pravidelně a tak (minulé moje blogy byly víceméně fiasko). Spíš je víc než možné, že se sem zítra už nevrátím. Ale prostě se mi to tu docela líbí. Tak proč ne :)
Uvidíme, jak se to tu vyvine časem :) Zatím děkuji za to, že jste na tenhle blog vůbec klikli a omlouvám se za to záhlaví, nic inteligentnějšího mě v tu chvíli nenapadlo... :D

Zatím se tedy rozloučím a přeji všem krásné deštivé ráno...
 
 

Reklama